Üç Popüler Analist 3 Altcoin Belirledi: Çıldıracaklar!

Popüler analist Michaël van de Poppe, Bir Solana rakibinin yükseliş momentumunun ‘kaçınılmaz’ olduğunu söylüyor. Bir başka usta kripto analisti, son sekiz ayda muazzam kazançlar elde eden bir meme coin’in yukarı yönlü ivmesini sürdüreceğini tahmin ediyor. Kaleo takma adlı analist ise AVAX’ın yüzde 700’lük ralli öncesi 2021 fiyat hareketini yansıttığını kaydediyor. Bu üç popüler analistin 3 altcoin için tahminlerini okuyucularımız için derledik.

SEI fiyat tahmini: Altcoin için yukarı yönlü ivme başlıyor!

Kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, Sei (SEI)’nin yükselişe hazırlandığını söylüyor. Van de Poppe, SEI için “yeni bir yukarı yönlü ivme turunun kaçınılmaz göründüğünü” belirtiyor. Analist, Sei’nin Ocak ayından bu yana Bitcoin (SEI/BTC) karşısında yaklaşık %70 oranında değer kaybettiğini kaydediyor. Van de Poppe’nin günlük grafiğine göre, Sei muhtemelen 0,0000006 BTC (0,42 dolar) seviyesinde destek bulacak.

Kaynak: Michaël van de Poppe

TRUMP fiyat tahmini: Meme coin çıldıracak!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, ABD başkanlık yarışı bazı meme coin’leri ateşledi. Özellikle de başkan adaylarından Donald Trump’dan esinlenen Maga (TRUMP) güçlü artışlar kaydetti. Altcoin Sherpa takma adlı analist, meme coin’i MAGA’nın (TRUMP) hafif bir geri çekilme yaşamasına rağmen “çılgına döneceğini” söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

TRUMP: bu hala çantalarımdan biri ve bu .50 fibonacci seviyesine geri çekildi, sanırım buradaki pozisyonuma ekleyeceğim. Seçime giden bu genel anlatı ile hala yükselişte ve TRUMP ana akım medya tarafından sık sık konuşulacak. Bence bu da daha sonra çılgına dönecek.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analistin grafiği, TRUMP’ın Haziran sonu veya Temmuz başında 18 dolar fiyat etiketine ulaşacağını gösteriyor. Altcoin yazı sırasında 12,82 dolardan işlem görüyordu. Token, son 24 saat içinde %3,2’lik bir artış gösterdi. Bu arada, tokenin 7 Ekim’de 0,0199 dolar değerinde olduğunu belirtmek gerekiyor. Dolayısıyla, o zamandan bu yana %61.759 gibi şaşırtıcı bir kazanç elde etti.

AVAX fiyat tahmini: Altcoin ‘fırtına öncesi sessizliğini’ yaşıyor!

Kaleo takma adlı popüler analist, Avalanche’ın (AVAX) Bitcoin’e (BTC) karşı 2021 yükseliş formasyonunda olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, “AVAX/BTC: Burada hala Avalanche üzerinde uyumazdım. Grafik, Temmuz 2021’de bulunduğu noktaya benzer bir noktada gibi görünüyor. Yıla büyük kazançlarla başladıktan sonra aylarca kan kaybettikten sonra yükselişe geçti. Bu bir fırtına öncesi sessizlik.” diyor.

Kaynak: Kaleo

Grafiğine göre analist, AVAX/BTC’nin Temmuz 2021’de yaklaşık 0,0003 BTC’den Aralık 2021’de yaklaşık 0,0025 BTC’ye yükselerek %733’lük bir kazanç elde etmesine benzer şekilde azalan bir kanaldan 0,0014 BTC’ye (99,87 dolar) çıkabileceğini öne sürüyor.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmandan önce mutlaka araştırma yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir