İngiliz devinden Orkun Kökçü bombası! Benfica’da aradığını bulamadı

Orkun Kökçü, yaz döneminde dev bir transfer gerçekleştirebilir. Benfica’da aradığını bulamayan milli yıldız için Liverpool devreye girmiş durumda.

BENFICA TERCİHİ MEMNUN ETMEDİ

Feyenoord ile geçirdiği oldukça başarılı sezonların ardından rekor bir ücretle Portekiz ekibi Benfica’ya transfer olan Orkun’un burada istediği ortamı bulamadığı konuşulmuştu. Nitekim milli yıldız, Roger Schmidt hakkında yaptığı açıklamalarla sistem anlamında da yaşadığı sıkıntıyı dile getirmiş ve sonrasında ikili aradaki sorunu çözerek yola devam etmişti.

İNGİLİZLER PEŞİNİ BIRAKMIYOR

Feyenoord döneminde birçok İngiliz devinin transfer listesine girmiş olan Orkun Kökçü, Benfica tercihinin ardından yine Premier Lig yoluna girmiş gibi gözüküyor. Daily Mirror, Orkun Kökçü’nün Liverpool’un transfer listesinde olduğunu belirtti.

ARNE SLOT’UN GÖZDESİ

Liverpool’da Jürgen Klopp sonrası takımın başına Arne Slot getirildi. Slot’un Eredivisie’de Feyenoord ile ulaştığı şampiyonluğun en büyük mimarlarının başında takım kaptanı Orkun Kökçü geliyordu. Hollandalı menajerin Liverpool’da da eski yıldızıyla çalışmak isteyeceği ifade ediliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir